Kuruluş Osman 58. Bölüm 2. Fragmanı

katma 11 May 2021
görünümler 10 366
16

Kuruluş Osman 58. Bölüm 2. Fragmanı - Atv de yayınlanan yeni dizi Osmanlı devletinin kurucusu Kuruluş Osman dizisi başrol Burak Özçivit oynadığı Osman Bey, Ertuğrul Gazi, Abdurrahman Gazi, Savcı Bey, Gündüz Bey, Selcan Hatun, Aya Nikola, Flatyos, Bamsı Bey, Dündar Bey, Bala Hatun, Aygül Hatun, Boran Alp, Göktuğ, Hazal Hatun, Yavlak Hasan, Aksaçlı Cüneyt Arkın, targun hatun, kuruluş osman targun, inal bey, Kuruluş Osman yeni sezon dizi Fragman Analizi yapıyorum. Kuruluş osman 46. bölüm hakkında merak edilen kuruluş osman malhun hatun, kuruluş osman gencebey, savcı bey ve osman bey başta olmak üzere, bayhoca, baykoca, malhun hatun, umur bey togay ile anlaşma yapacak mı? inegöl tekfuru ve geyhatu ile aya nikola hakkında hazırladığım bu video hakkında düşüncelerinizi lütfen yorumlarda belirtiniz.

➤ İyi Seyirler...

➤ Kuruluş Osman Turgut Alp'in Gelişi : trdown.info/cycle/qnx9uWenr9iGYq8/video

➤ Kuruluş Osman 2 Milyon Rekor Kıran Video : trdown.info/cycle/l5Ccr6mXsahqlLs/video

➤ Kuruluş Osman Malhun Hatun Osman Bey Evliliği : trdown.info/cycle/nKhiuq17ytthqJo/video

➤ Videoyu Yararlı Bulduysanız Beğenebilirsiniz.

Başta Cüneyt Arkın olmak üzere Tamer Yiğit ve Emin Gürsoy gibi usta oyuncular, yeni sezon tanıtımında Osman Bey karakteriyle gönüllere taht kuran Burak Özçivit'e eşlik ediyor.
Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', yeni sezonda da atv ekranlarında Çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.
Kuruluş Osman ikinci sezonuyla yakında atv'de...
O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı.

Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı…

Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü.

Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu…

Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.
Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu…

Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi...

Kuruluş Osman Analiz
YORUMLAR  
 • Strsr Sdfd

  Strsr Sdfd

  Aylar önce

  Bölüm fotolarının birinde gördüm Bala kırmızı sultan elbisesi giymişti Müjdelenme rüyası gorucek galiba Halime Sultan gördüğü gibi. Ama üzerinde Sultan kıyafeti var. Yani Aladdin için öyle yapılmaz. Galiba dizide Orhanin annesi Bala gosterilicek.
  Arkadaslar ben Orhan Gazinin anasi Malhun hatun diye biliyorum. Aladinin ise Bala hatundan olmasını. Yani şimdi kafam karıştı, eğer Orhan Gazi madem Balanin çocuğu neden Malhun hatun geldi. Sonuçta diğer çocuklardan en önemlisi Orhan. Eğer Malhun onu dogurmayacaktisa neden diziye dahil oldu?

  • Ali Gumus

   Ali Gumus

   Aylar önce

   bence sultan yanina gidiyor onun icin boyle giyindi bakin gorum

 • Strsr Sdfd

  Strsr Sdfd

  Aylar önce

  Müjdelenme rüyası gorucek galiba Halime Sultan gördüğü gibi. Ama üzerinde Sultan kıyafeti var. Yani Aladdin için öyle yapılmaz. Galiba dizide Orhanin annesi Bala gosterilicek. Anlamadığım madem Orhan Balanin çocuğu neden Malhun hatunu getirdiler?

  • Ali Gumus

   Ali Gumus

   Aylar önce

   @İRİS NEVİZADE ozaman malhun niye dizi geldi anlat bakiyim

  • İRİS NEVİZADE

   İRİS NEVİZADE

   Aylar önce

   Abi zaten aylardır yazıyoruz Kayı hakkında yeterli belge bilgi yok Bala ve Malhun aynı diyen tarihçiler var kesin net olan şey Orhan beyimizin soyu Şeyh Edebali den geliyor Orhan Bey bu konu hakkında net bilgileri söylemiş Edebali hakkında dedem diyor madem öyle Edebali nın kızı Bala ve Orhan otomatikman Bala'nın çocuğu Bala ile Osman arasında aşkı kitap haline getiren tarihçi Abdurrahman Türkmen var abi millet okumadığından kendi hayal dünyasına göre Malhun diyor hoş Google yazsan Malhun çıkıyor annesi lakin Malhun yani Rabia Bala Hatun Şeyh Edebali kızı Bala Hatunun mezarı var Malhunun yok. Bir de yıllar önce TRT için Cihan Ünal başrolde Kuruluş Osmancık adlı dizide oynadı orada Osman Gazi tek eşli Eşi Malhun Malhun babası Şeyh Edebali kutlu rüya ve kurulacak Osmanlı Hanedanın padişahlık soyu ile müjdelenmesi Orhan Gazi ile bu gerçekleşiyor. Dediğim gibi eldeki net bilgiler şu: OrhaN Gazi nin dedesi Şeyh Edebali nokta.

 • Ərhan Nəsibli

  Ərhan Nəsibli

  Aylar önce

  Abi fragmanlar neden eskisi gibi uzun değil?

 • Givoneide Ribeiro

  Givoneide Ribeiro

  Aylar önce

  Que os vídeos tenha legendas em português somos fãs da série kurulus Osman e do casal Osman é Bala hatun tem que continuar e ter filhos.
  Bala hatun o amor de Osman e Bala hatun tem que continuar e ter filhos.

 • Strsr Sdfd

  Strsr Sdfd

  Aylar önce

  Bugüne kadar yaptığınız tarihi hataları görmezden geldik. Ama artık bu kadarı fazla. Bu yaptığıniz Orhan Gazı ve annesi Malhun hatuna hakaret. Osman sanki olume gidiyor gibi bide yüreğim yangın yeri diyor. Malhun hatun bu hale düşürülecek kadın mi? Yanı bu zamandan sonra Orhan Gazıyi Balanin çocuğu yaparsanız sasirmam. Sırf reyting uğruna Orhan Gazının annesini ve babasını küçük duruma düşürdünüz ya yazıklar olsun

 • ahmet aras

  ahmet aras

  Aylar önce

  Abi fragman verilmedi resmi

 • Atilla Jafarzade

  Atilla Jafarzade

  Aylar önce

  Dizideki emire nokucal

 • Ramazan Yağlı

  Ramazan Yağlı

  Aylar önce

  👍👍🔥🔥

 • Sukurov video

  Sukurov video

  Aylar önce

  Evet abi seviliyorsun

 • Hasan Akgün

  Hasan Akgün

  Aylar önce

  Bala hatun obadan mi gidiyor yoksa malhun hatun için hediye mi götürülüyor fragmanda arabaya eşyalar yükleniyor

 • BOZKIRLARIN ARSLANI CELALEDDİN

  BOZKIRLARIN ARSLANI CELALEDDİN

  Aylar önce

  abi bala ölcek bence fragmanda togay avradını yakıcam günü beklesin diyo

 • Elif Döner

  Elif Döner

  Aylar önce

  bu fragman neydi ya malhun hatun şaşırınca inşallah kabul etmez bir de yüreğim yangın yeri diyor osman malhun ne tepki verecek çok merak ediyorum inşallah malhunu bu kadar küçük düşürmezler koskoca orhan gazi doğunca ne olacak bala ağlayacak mı berbat bir bölüm olucak hep balanın ağlamasını bir de osmanla konuşmasını görecez

  • Seyfullah Çiloğlu

   Seyfullah Çiloğlu

   Aylar önce

   Sonuna kadar haklısın inşallah bir bölüm boyunca bala yi görmeyiz

  • Strsr Sdfd

   Strsr Sdfd

   Aylar önce

   Bende aynen öyle düşünüyorum

  • Ensar Aydin

   Ensar Aydin

   Aylar önce

   Tamam bakma

 • Rıfat Koyuncu

  Rıfat Koyuncu

  Aylar önce

  Uzun fragman ne zaman gelecek kaç gündür 1 dk lik videolar atıyorsun

 • karışık oyun kanalı

  karışık oyun kanalı

  Aylar önce

  Gelen o bildirim

 • Kaan ASLAN

  Kaan ASLAN

  Aylar önce

  nikola umur osman arasına giremeyecek çünkü malhunla osmanın evliliği nikolanın oyununu bozacak

 • MEHMET BARAN ABİÇ

  MEHMET BARAN ABİÇ

  Aylar önce

  Yunus abi bala hatun kacirilcak galiba togaya bak ne dio

 • veysel altınova

  veysel altınova

  Aylar önce

  Usta eline salık çok güzelolmuş İnşallah emeklerin karşılığını alırsın

 • MEHMET BARAN ABİÇ

  MEHMET BARAN ABİÇ

  Aylar önce

  Ilklerden

 • Strsr Sdfd

  Strsr Sdfd

  Aylar önce

  Malhun hatunu bu kadar küçük dusurdugunuze inanamıyorum. Yazıklar olsun sırf reyting uğruna Orhan Gazının annesini ne hale getirdiniz. Osman sanki cenazeye gidiyor bu ne bide yüreğim yangın yeri diyor.
  Her kadın için çok zor bir durum. Balaya mağdurluk senaryosu yazdığınız gibi ayni şekilde Malhun hatunun da üzüntülerini göstermeniz lazım. Sonucda her iki kadın da mağdur durumda. Iki bölüm fragmanında da Malhun hatunun ancaq resmi var. Bu evlilik olayı çok uzadi. Birkac bölüm önce Targunla evlendirmek isteyen Aksu hatunu getiren Bala şimdi oturup ağlıyor. Neden olay Osman ve Bala gözünden anlatılıyor sadece, neden Malhun hatunun ne düşündüğü gösterilmiyor? Balanin aglamalarindan sıkıldık. E o zaman Osmanla Bala Malhun hatun hamile olduğunda doğurduğunda da üzülürler neden bizim yok dizi. Her şeyin bi yeri var. Tamam ilk başta üzüldük Balaya. Ama bu kadarda uzatılmaz ki kaç aydır Bala ağlıyor. Lütfen tepkimizi bildirelim. Benimle aynı fikirde olanlar beğenin lütfen.

  • Seyfullah Çiloğlu

   Seyfullah Çiloğlu

   Aylar önce

   Gerçekten çok uzattılar 1 sezon boyunca balanın ağlamasını gördük yeter artık böyle sahneler görmek istemiyoruz malhun hatun olayında da sonuna kadar haklısın bu kadar abartılmamalı o dönemlerde cariye olayı çoktu balanın bu kadar üzülmesi saçma

  • The Reigns

   The Reigns

   Aylar önce

   Evet bunda haklısın. Ben de üzülüyorum ama olay acitasyona döndü . Üzülme elbet olacaktir ama Osman bunu aylardir dile getiriyordu zaten

  • Kübra

   Kübra

   Aylar önce

   O KADAR DOĞRU BİR YORUM Kİ 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Bala’ya bende üzüldüm ama artık onunda acındırma senaryoları bana çok itici gelmeye başladı.Malhun hatun cepesinden de bu evliliğe nasıl bakıldığının gösterilmesini istiyorum. Şu an dizide biri mağdur diğeri istenilmeyen olarak gösteriliyor.Çok yanlış çok..

 • Samet Emek

  Samet Emek

  Aylar önce

  Togayin ölümü artik en fazla 5bolum

 • Holy Quran

  Holy Quran

  Aylar önce

  لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين

 • MERT HAN

  MERT HAN

  Aylar önce

  Ilk